o firme produkty cennik kontakt
Brusivo SUPERTECH je vyrábané v Slovinsku, pričom výrobca Merkur-Trgovina je držitelom certifikátu kvality
ISO 9001.

Rezné disky na oceľ pre ručné elektronáradie sú štandartne do priemeru 180mm dodávané v hrúbke 2 mm, čo umožňuje rýchly a čistý rez s minimom odpadu predovšetkým pri rozbrusovaní plných materiálov, profilov, rúr. K dispozícii sú taktiež presné disky s hrúbkou 1 mm do priemeru 125 mm, alebo 1,6 mm do priemeru 230 mm s jemným zrnom a pružnou výstužou sú určené hlavne na rezanie tenkostenných plechov a profilov vyžadujúcich maximálne presný rez.
Brúsne disky vystužené sú štandartne depresívne tvarované v hrúbke 6 mm a majú vysokú odolnost voci opotrebeniu.
Lamelové brúsne disky pre brúsenie velkých plôch sú vybavené dostatocným množstvom jednotlivých lamiel s kvalitného brúsneho papiera. Všetky produkty prešli certifikáciou na Slovensku a spĺňajú STN.

UPOZORNENIE :

Pri práci dodržujte bezpečnostné predpisy, používajte ochranné pomôcky, pracovné okuliare, pracovné rukavice, chrániče sluchu, respirátor.
Životu nebezpečné je používanie rozbrusovačiek bez krytu a práca s diskom väčším ako je výrobcom určený priemer, kedy dochádza k prekročeniu maximálnej obvodovej rýchlosti, s vysokou pravdepodobnostou deštrukcie disku.
Ak má disk plnit svoju úlohu je potrebné ho používať podla určenia, t.j. rezné disky pre oceľové materály používať len na rezanie ocele, nikdy nie na brúsenie alebo rezné na kamen nepoužívať na rezanie ocele...

S odpustením to poučovanie je len pre neznalých, ktorí sem môžu náhodou zablúdiť.